| jgafagafa a întrebat:

Am avut un telefon Samsung galaxy trend plus si am avut niste poze facute cu el pe card. Acum, mi-am luat telefon nou, Samsung galaxy a3 2016 si cand am bagat cardul in noul telefon anumite poze arata foarte ciudat. Pe deasupra, nu pot sterge nimic de pe card. Dau funda plzz

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Daca nu mai poti sterge nimic de pe card ori s-a stricat cardul ori sunt ceva protectii pus din Android.

3 răspunsuri:
| jgafagafa explică:

Pozele facute cu telefonul vechi care le am pe telul nou arata ciudat. Ce trebuie sa fac?

| Zaygon a răspuns (pentru jgafagafa):

Verifica intai in calculator. S-ar putea sa se fi corupt.

| jgafagafa explică:

O sa incerc sa scot protectia de pe card, dar cu pozele nu stiu ce sa fac. Pe telefonul vechi se vedeau normal