| Al3handr0 a întrebat:

Am casti stereo ( adica sunetul se imparte in 2, depinde din ce parte vine). Dar azi dimineata cand m-am trezit, nu se mai aude stereo, sunetul este amestecat, se aude in ambele casti, nu conteaza daca sunt stereo sau nu. Nu inteleg ce problema am cu placa de sunet, ce setare trebuie sa fac? Sa se auda ca inainte.

Sunt jucator de CS 1.6, pentru cine cunoaste jocul, sunetul esti foarte important. As dori cateva raspunsuri.

1 răspuns:
| RCristofor a răspuns:

Salut,incearca un cfg pentru sunet, in primul rand, in al 2-lea rand setarile din Options si Audio sa fie ok, si la urma daca tot la fel iti spune, incearca cu alte casti sa vezi daca sunetul se aude la fel. O ultima posibilitatea ar fi de la casti.