| beyblader50 a întrebat:

Am castigat o masinuta teleghidata, de cam 13-15 cm si nu merge. Telecomanda are un led care e aprins atunci cand e alimentat de bateria de 9V, iar masina are 3 baterii 1, 5V AAA. Frecventa este 27.145 MHz la ambele.Am cumparat baterii noi, le-am introdus, dar tot nu merge...Care credeti ca e buba? Funda :3

1 răspuns:
| Frz_Andy_1995 a răspuns:

Vezi ca si masina are un buton de start, daca i.ai dat drumul si tot nu merge, inseamna ca s-a rupt vreun fir la antena de la telecomanda / masina. Du.o la garantie, daca ai.