| TheGt891h a întrebat:

Am cumparat o aplicatie de pe Google play si eu nu sunt sigur ca am avut atat de multi bani pe card... sad este posibil sa îmi ia banii cand o fie pe card? Sau daca nu aveam nu trebuia sa-mi apara Sold insuficient? As vrea sa stiu cum functioneaza...

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca nu ai avut suficient pe card, plata nu a fost facuta. Si nu ai aplicatia.

| TheGt891h explică (pentru gelu1970):

Pai m-a lasat sa o instalez...deci am avut destul? O am chiar acum...

| darrio2007 a răspuns (pentru TheGt891h):

Esti sigur ca ai cumparat-o? Daca era gratuita?

| TheGt891h explică (pentru darrio2007):

Era la reducerea aia de primavara

| TheGt891h explică:

Era Un joc la Reducerea de primavara la Google play vreau sa stiu de la cineva ce a mai cumparat ceva..nu cineva ce da cu parerea