| blackspe3d a întrebat:

Salut, am cumparat un picoproiector aiptek t20 si am constatat ca nu merge pe windows 8. Stie cineva cum sa rezolv problema? este un alt driver?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Aici ai manualul oficial, in format pdf
http://www.aiptek.com.tw/images/T20.pdf
Scrie ca instalarea driverelor se face automat prin dispozitiv. Nu necesita cd de instalare. Suporta XP, Vista, Windows7, dar nu vad de ce nu ar merge si pe Windows8. Conecteaza-l si da restart la sistem. Se spune ca astfel de dispozitive nu sunt recunoscute la prima conectare, de aceea e nevoie de restart la pc/laptop, pentru o detectare si o instalare de drivere corecta, cu proiectorul conectat la sistem.

1 răspuns:
| mercenaru67 a răspuns:

Eu unul iti sugerez sa-ti schimbi windowsu. pune-l pe 7 ultimate ca ala e cel mai bun. 8 are cam multe probleme.