| Kofenz a întrebat:

Salut am si eu o problema si ma gandeam ca poate cineva stie cum sa o rezolv.
Tocmai am instalat windows-ul (windows7) si instalez orice driver audio si mi se aude un barait din casti...ma gandeam ca cineva o sa stie ce as putea face.:-s

2 răspunsuri:
| TheRanger a răspuns:

Eu am windows 7; insa ce puteti voi face e sa cautati driver pentru win7 pe site-urile oficiale ale firmelor calculatoarelor/placilor audio sau verificati-va castile poate sunt stricate ori mufele in care se conecteaza;
La boxe se aude sau nu?

| fernanda1999 a răspuns:

Si mie mi se aude la fel dar nu stiu ce sa fac