| Bendes a întrebat:

Am dat comanda de un laptop Asus R510DP-XX118D si intrebarea mea este, pot sa instalez cu usurinta Windows 7 ultimate 64 bit dupa un stick bootabil?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si dupa un stick, si dupa un dvd. Bootabile sa fie, nu este problema.

| gelu1970 a răspuns:

Poti instala cu usurinta daca ai mai facut asa ceva.
daca te referi la compatibilitatea laptopului cu windows 7, fara probleme. poti.

| MskDesign a răspuns:

Merge.Nu uita sa pui ca first boot device din bios usb device.

| RaduTN a răspuns:

Da poti, nu este o mare greutate si nu vei avea probleme atat timp cat esti atent si nu treci pasii fara sa citesti si sa alegi varianta buna pentru tine.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Se poate instala! Merge foarte bine pe acest laptop! Iti recomand win7!

| denistkl a răspuns:

Cu siguranță... Funda?