| Gabinnen a întrebat:

Am de invatat vreo 1000 grile pentru un examen si eu le am asezate cronologic in functie de fiecare materie. Stie cineva vreun program sau ceva ca sa pot sa amestec toate grilele alea random?

9 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

In ce format ai grilele?
PDF? Excel? Text?

| Gabinnen explică (pentru PainTech):

Le am salvate in word dar pot sa le fac si pdf daca exista cv care sa ma ajute

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Poți folosi random.org și introduci nr. 1000, iar acesta îți va arăta un număr până la 1000 iar acel numar care îți va pica(ex:nr.625)tu ar trebui să dai raspunsul la grila cu numărul respectiv.

| MagicOneT a răspuns:

Probabil exista, dar ar trebui sa introduci manual cele 1000 de intrebari cu tot cu raspunsuri, lucru care nu este practic.

| Gabinnen explică (pentru MagicOneT):

Daca as da copy&paste n are merge?

| RaduCPM a răspuns:

Pare un pic cam radical sa memorezi 1000 de grile pe de rost

| Gabinnen explică (pentru RaduCPM):

Ideea este doar sa mi amestece grilele cu tot cu cele trei raspunsuri la fiecare ca sa stiu daca ma descurc sa le rezolv pe sarite, gen sa fie grile din toate materiile doar pe o pagina..ca la licenta!

| Gabinnen explică:

Mna..eu aveam nevoie de un program care sa imi arate si intrebarea si raspunsurile doar sa le amestece ca doar nu stiu fiecare grila ce numar are si ce raspunslaughing

| ywar a răspuns (pentru Gabinnen):

Poti sa faci straifuri cu intrebarile si sa le tragi din caciula. Asa am invatat eu, la un examen, candva f demult. happy
Nu retine intrebari ca o iei pe campii.
Bafta la invatat! si spor, sa iei nota mare!