| ElyK20 a întrebat:

Am dorit si eu un program pentru. facut filmulete si mi-am amintit de windows movie maker de la XP, dar fiindca am W7 a trebuit sa-mi iau gandul! Pana cand am aflat ca exista o versiune i pentru w7. L-am descarcat impreuna cu windows galery de pe windows essential. Dupa ce l-am incarcat in PC numai windows galery-ul mergea, iar la windows maker imi spunea ceva de placa de imagine asa ca l-am dezinstalat, impreuna cu galery. Eh, de atunci imi tot cere sa-l restartez sau chiar sa-i dau Log Off, chiar mi s-a schimbat si "interfata"(nu mai e aceeasi rezolutie, numai este acelasi font), iar atunci cand mi se incarca sistemul de operare imi apare deodata o parte din desktop, dispare si continua sa se incarce. straight face Cateva explicatii? Sau cateva solutii?

Răspuns Câştigător
| hotnews a răspuns:

Dca nu il ai activat faci asta. Dai click dreapta pe my computer > proprietati > advanced system settings > mergi pe tab-ul system protection > configure si ii dai de acolo on.

Cand ii dai restore il duci la data cand mergea pc.Sa zicem ca tu ei un virus astazi daca ii dai restore pe data de maine nu mai ai virusu.

| ElyK20 explică (pentru hotnews):

Si-n ce consta?

3 răspunsuri:
| hotnews a răspuns:

De cat timp face.Ai incercat sa ii faci dai un restore la windows.

| ElyK20 explică (pentru hotnews):

Si cam in ce consta "restore-ul"? straight face