| WeezyF a întrebat:

Am downloadat pro vegas 11 si nu stiu cum sa aleg calitatea 720HD
Ma poate ajuta cineva, sa-mi zica cum sa intru si ce sa aleg!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Tools-render to new track-MainConcept AVC/ACC(*.mp4;*.avc)-internet hd 720p
sau
Tools-render to new track-Sony AVC/MVC(*.mp4;*.m2ts;*.avc)-internet 720p. Daca vrei 1080p dar calitativ, alege ceva cu blueray cu multi mbps. Ideea e ca unde e internet...p randeaza mai rapid deoarece calitatea imaginii nu e atat de buna(la fel cum se intampla si pe youtube, unde calitatea video scade, iar randarea la o calitate ridicata nu are sens).

| WeezyF explică (pentru sltlp):

Dupa ce dau pe fac ce mi-ai spus tu se salveaza videoul sau trebuie sa intru sa-l salvez iar de la save render?

| sltlp a răspuns (pentru WeezyF):

Daca dai render o sa il randeze de acolo. Nu trebuie sa dai dupa save render.

| WeezyF explică (pentru sltlp):

Ok mersi! happy