| 1Mihai1 a întrebat:

happyAm facut o prezentare in power point si nu stiu cum sa o pun pe site-ul meu! Exista vreo metoda? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Da, există. Nu ai precizat ce versiune de Power Point foloseşti, e foarte important.

Cu toate acestea, îţi recomand să parcurgi documentul de la adresa de mai jos (este în engleză, dar cred că poate fi uşor înţeles), te va ghida pas cu pas, funcţie de versiunea Power Point pe care o foloseşti:

http://libweb.uoregon.edu/......nt_Web.pdf

Mult succes!