| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

Salut, am facut si eu o configuratie pc si vreau sa stiu daca am facut-o bine, placa video n-am pus pentru ca am si placa video este nVIDIA geforce 630 1 gb sper sa fie si aia compatibila, uitati componentele http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2291246/ dau funda.

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Sursa pare mica trebuia sa ai si tu sursa de 500 w sau 600 -650 w si placa de baza nu prea e stralucita, oricum in bani aceeia care ai investit iti cumpar-ai un pc bun de ex : mirya v20 te poti uita la altex sau media galaxi