| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

URGENT Salut, am facut si eu o configuratie pc si vreau sa stiu daca am facut-o bine, placa video n-am pus pentru ca am si placa video este nVIDIA geforce 630 1 gb sper sa fie si aia compatibila, uitati componentele http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2291246/ Dau funda

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Daca te referi la compatibilitatea componentelor, da, sunt compatibile.
Daca vrei sa stii despre performante spune-mi la ce vrei sa il folosesti.