| turkualamare a întrebat:

Salut.
Am facut un cont de superbet pentru un prieten si am folosit numarul meu de telefon.
Acum vreau sa imi fac eu un cont de superbet si nu pot deoarece este deja folosit numarul de telefon.
Ce este de facut?
Multumesc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Stai fara cont de superbet.
Ca nu poti sa-ti faci un al doilea cont, cu acelasi numar de telefon.

| VoidEternal a răspuns:

Mai bine dai foc la bani decât să îi bagi la pariuri.

| cfrtobias a răspuns:

Faci abonament la Orange sa ai cartela noua, si faci cont

| Robertssdix a răspuns:

Fă schimb de conturi cu prietenul tău el nu are telefon? Și rămâne contul tău cu telefonul tău.Dar cel mai bun sfat: fă altceva cu banii nu te amăgi. fă ceva folositor ia-ți o țoală bagă motorină plimbă-te vizitează, fă poze cu alea rămâi!

| AlexAlexandru14245 a răspuns:

Nu mai poti face nimic
Ai avut doar o incercare cu numarul acela...