| bagheraaa a întrebat:

Salut,am hostat un server de samp dar nu stiu cum sa pun serverul meu pe acel host, este grandlarceny si eu vreau sa imi pun serverul meu. CIne stie si ma poate ajuta dau funda add mihai_personal

2 răspunsuri:
| Mototol_Alexandru_1994 a răspuns:

Te ajut eu baga id de Y'M miki. utza

| alexbona a răspuns:

Ei iti da un server simplu? nu daca da ai un program Filezila.
il descarci programu si intri in el si acolo sus ai numele parola etc. Acolo pui informatiile care ti le-a dat situ.
Trebuie sati fi trimis un email cu ele.
Le scrii acolo si te conectezi si de acolo iti poti baga sv tau peste ala a lor.

Stiu ca si eu am avut

daca mai ai nevoie de ceva
id mess: wariorcs