| aaaaa_8179 a întrebat:

Cine imi poate sponsoriza serverul de samp cu 5-6 euro lunar pentru host? serverul este RPG, are un forum hostat deja. Astept voluntari!

3 răspunsuri:
| daimon001 a răspuns:

As sposoriza eu dar sper ca primesc admin lvl 4 si casa nrg si leader!

| daimon001 a răspuns:

As sposoriza eu doar ca Vreau sa vad sv prima data si sa primesc leader la o factiune admin lvl 3-4 daca se poate da-mi serverul

| aaaaa_8179 explică (pentru daimon001):

Serverul inca nu e terminat, mai dureaza putin, e un gamemode de la un alt server modificat, insa nu e terminat.