| CosteaVlad a întrebat:

Salut,

Am și eu o mică problemă. De câteva zile nu mai pot viziona clipuri pe youtube, în sensul că le accesez, iar apoi stau și mă uit la "rotița" aia cum se învârte în mijlocul spațiului de redare pe fundal negru, și nu pornește clipul. Problema nu e generală, sunt totuși și clipuri care merg fără probleme (indiferent de calitate), dar destul de puține.
Țin să precizez că am o conexiune la net foarte buna (prin cablu, 100 Mbps, am verificat și viteza la net și e mai mult decât ok, deci nu netul e problema), am reinstalat și sistemul de operare, am încercat și cu Windows 7 și la fel face ca pe 8. Daca mă conectez la net cu un stick nu am deloc probleme, totul merge ceas, doar dacă sunt conectat prin cablu face figuri. Am crezut că e o problemă de la RDS, însă am verificat și pe alt PC conectat prin LAN și merg perfect toate clipurile.
Folosesc Google Chrome, dar am încercat și cu alte browsere și exact la fel face.
Concluzia: Nu e de la browser, nu e de la net, nu e de la flash player (cred), și nu pricep de la ce e, și de ce unele clipuri totuși merg?

Multumesc. happy

Vlad.

2 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Incearca si cu alte browsere de net. Gen mozila, google chrome, opera, bing etc

| GhostRider02 a răspuns:

Char nu stiu de ce nu merg...incearca sa vorbesti cu un administrator de retea sau mergi la un sevice it si intreba-i pe ei. Bafta!