| Myrcea22 a întrebat:

Salut,am incarcat telefonul de la pc prin cablu USB, merge, dar imi este teama sa nu il stric facand asta..se poate strica daca il incarc incontinuare prin usb?sad
P.S: funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu se strica.Dar timpul de incarcare este mai lung decat la priza.Iti recomand totusi cu incarcatorul.

| Myrcea22 explică (pentru darrio2007):

Multumesc,pe varianta asta mergeam si eu dar merita sa auzi si parerea altora!

| darrio2007 a răspuns (pentru Myrcea22):

Pentru putin.Mi-a facut placere ca te-am putut ajuta.

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu se strica insa puterea de la USB este de 500 mAh si de la un incarcator poate fi si de 1000 mAh, deci timpul de incarcare este mult mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nimic.

| PVAAVU a răspuns:

Nu se strica, fiindca si MP3-ul se incarca cu USB si nu strica calculatorul.

| ToffyNR1 a răspuns:

Nu are nici o problema, doar timpul de incarcare e mai mare.Placa mea de baza are USB Booster 3x si incarca de trei ori mai repede decat unul normal, e facut special pentru telefoane, tablete, etc.