| Edward_Ciornei_1968 a întrebat:

Salut.am instalat Adobe flash player dar viteza de vazut filme e foarte inceata.la fel si pe you tube pentru muzica.imi puteti spune de ce? cand e ecranul mic merge mai bine insa cand e mare aproape deloc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sa stii ca problema asta e frecventa (o am si eu) la cei cu viteza mica la internet. Cand urmaresti un film, da-i "start" (sa inceapa), pune apoi "pauza" si asteapta 15 minute sa se incarce complet. Pe urma clipul va curge cursiv (ma refer la filme, in general).
Se poate sa ai si putini rami, si de aceea sa reactioneze asa, dar, in principal, viteza de internet e problema cea mare.