| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am instalat nu demult windows 7, dar tot merge greu calculatorul, mentionez ca foarte des instalez windows 7 (singura o fac) si deja am si obosit de el. Vreau alt windows, stie cineva unde-as putea descarca un alt instalator windows si de-ar merge super bine. Poate problema e si procesorul meu, nu stiu de ce merge atat de greu calculatorul, daca cineva stie, va rog ziceti-mi si mie. :* Multumesc.

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca lasi si o comfiguratie aici pote te ajutam mai mult.In mare parte daca iti merge greu atunci posibil sa fie configuratia slaba sau pur si simplu mizerabil in interior.

| Daimler a răspuns:

Urmeaza urmatorii pasi:

Start apoi la sectiunea Search tasteaza "dxdiag" apoi fa un print screen sau ajuta-ne sa aflam ce configuratie ai. Sau mai simplu click dreapta pe My computer si Properties. Te asteptam cu un raspuns.