| MihaiSergiu a întrebat:

Salut happy am instalat placa de rețea și nu îmi merge internetul, și îmi apare no network plugin ceva de genu ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Vezi daca ai driver-ul de retea instalat.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Prin ce bagi internetul direct in unitate sau prin router? Daca bagi prin router seteaza routerul din nou, parole si o sa meargă, daca il bagi direct in unitate atunci daca placa de rețea e bună, ai net de la rcs? Sună i pe ei ca s au modificat niste parole, ce i ti apare cind conectezi internetul, semnul acesta! si un triunghi galben? S au semnulX, daca iti apare primul semn, inseamnă ca ai semnal la net, dar parolele sunt modificate, daca i ti apare al doilea semn, adică x, inseamna ca nu ai conexiune la net, acum depinde la ce companie de internet ai abonament.De unde esti?