| Tony91 a întrebat:

Salut, am o problema, dupa fiecare restart sau o repornire a calculatorului, nu imi mai apare nimic la network connections cum nu as mai avea placa de retea instalata, trebuie sa instalez placa de retea de fiecare data...
De la ce ar putea fi? Dau funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| justoana a răspuns:

Selecteaza safe mode with network. dai restart si apesi f8 sau f10... depinde ce pc ai k difera d la un pc la altul.le incerci si u pe amandoua, apoi in imaginea ce iti va aparea vei avea de ales intre safe mode, safe mode with network si altele, u selectezi safe mode with network dai enter si o sa.ti reporneasca sistemul recunoscandu-ti si placa de retea. sper ca ti-am fost de ajutor

| Tony91 explică (pentru justoana):

Tot nu imi gaseste, am incercat asta, alta metoda?