| mTx a întrebat:

Am instalat ultima versiune Ardamax Keylogger 4.0...l-am dezinstalat si cand am vrut sa pun o versiune mai veche imi zice sa instalez ultima versiune...ce pot face?

1 răspuns:
| alex8toma12 a răspuns:

Pai depinde si de Windowsu-ul care il folosesti. Daca folosesti Windows7 atunci nu poti instala o versiune mai veche decat ultima aparuta pentru ca windows7 este foarte silentios si acele programe sunt prea antice pentru windows7. Sper ca te-am ajutat