| Ciprian12_9221 a întrebat:

Salut am o problema la ardamax keylogger mi l-am instalat frumos am facut toti pasi de pe youtube si cand dau instalare de la departare dau nex next next... si finish dau programul unui baiat insa nu imi trimite nimic pe adresa de email dc? am dat test si era bun dar nu stiu dc nu merge sad. care ma ajuta normal dau FUNDAA am ultima versiune ardamax keylogger

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu ce sa te ajute Ardamax? RETINE! Daca are antivirus nu merge! Deci trebuie sa cauti un fraier care nu are antivirus! De aceea nu primesti nimic! Antivirusul il distruge! Poti incerca saptamani la rand pana prinzi o gasca fara antivirus!