| seiker22222 a întrebat:

Salut am iphone 3gs si mi-am luat fifa12 de pe installous4 si cand vreau sa il instalez scrie INVALID IPA
Ce sa fac?
Sau pot sa pun fifa 12 direct de pe pc in iphone (cum pun muzica, poze etc)

3 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Http://www.appfaction.com/......e-correct/
Sper ca te va ajuta, si NU poti pune jocuri de pe pc pe iphone cum pui muzica sau poze deoarece telefonul no sati recunoasca fisierele
Funda? XD

| seiker22222 explică:

Am facut tot ce scria acolo si tot nu merge am versiunea 4. 1 la iphone plzz mai astept rasp mersi oricum

| seiker22222 explică:

Nu-mi face asa la toate aplicatiile doar la cateva printre ele fifa