| BigLike a întrebat:

Salut am iphone7 si de jn timp nu imi mai apare sunetul atunci cand apas pe butoanele de volum ma refer la faptul ca nu mai apare acel difuzor cu cat de tare este volumul butoanele fuctioneaza pentru ca daca apas pe volum + volumul devine mai tare si la fel si cu volum - insa nu imi mai apare acea iconita sa stiu cat de tare merge si e la fel si cand folosesc telefonul cu castile as vrea sa precizez ca pana nu de mult inca imi mai aparea acel difuzor probabil am setat eu ceva insa nu gasesc cum sa remediez asta. Stie cineva cum as putea rezolva sa imi apara din nou? Sper ca stiti la ce ma refer multumesc frumos di ofer si funda pentru raspunsul care ma ajuta

1 răspuns:
| CristianL a răspuns:

Posibil sa fie de la vreun update sau poate esti intr-o aplicatie cand vrei sa modifici volumul? Sunt unele aplicatii care ascund aia, de exemplu TikTok. Daca dai mai tare sau mai incet cand esti pe tiktok, nu vezi bara de volum