| SofiaMugur a întrebat:

Buna TPU!
Am iphone 14 plus, iar cand incerc sa sau volumul mai tare sau mai incet se pune automat la un volum anume, nu la cel pus de mine. De ex daca volumul meu este la 0, iar eu apas o data pe buton pentru a-l da mai tare cu o treapta, iar dupa aceea incerc sa pun sunetul undeva intre prima treapta si ultima treapta( cum ar veni 0, 5), nu merge si mi se pune automat la prima treapta de volum.
Mentionez ca am ultimul software de ios 17, iar telefonul fuctioneaza bine si nu are problema cu bateria.

Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acest lucru se intampla mereu? Sau doar cand asculti pe căsti sau handsfree?

| relian a răspuns:

Trebuie sa mergi la appu resoectiv si sa faci setarea nu din iconite sau mai stiu eu unde. Adica tu pui volumu la telefon cum zici, dar pentru mai stiu eu ce alt app acolo trebuie la fel setat volumu pentru acel app, asa cred car fi.

Intra le Youtube si scrie problema in engleza, o sa gasesti sigur video cu explicatie si rezolvare