| xMasteru16 a întrebat:

Am luat ieri pe laptop niste programe pentru a crea un post radio si de atunci cand vreau sa intru in CONTROL PANEL imi apare o chestie si scrie " Windows explorer has stopped working si dedesubt scrie " windows is checkin for a problem a solution to the problem " apoi imediat imi apare alt cv si scrie Woindows explorer is restarting " si ma scoate din control panel imediat.
Dece se intampla asta si cum o pot rezolva?
Astept raspuns plsss
Dau funda

6 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Incearca sa pornesti in safe mode si sa dai system restore

| xMasteru16 explică (pentru IT4Ever):

Nu te supara te rog dar ai putea sa-mi explic cum pornesc safe mode si ce sa fac?

| IT4Ever a răspuns (pentru xMasteru16):

Apasa f8

| xMasteru16 explică (pentru IT4Ever):

Apas f8 si nu se intampla nimic

| xMasteru16 explică:

Am pornit safe mode pana la urma si la primul restart a revenit la normal tot la fel mi se intampla.

| IT4Ever a răspuns (pentru xMasteru16):

Ai dat system restore din safe mode?