| vlad89c a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.
Am instalat un program pe un laptop, pentru validarea windowsului.
Am urmat niste pasi de pe youtube, si cand am terminat, programu a zis ca restarteaza calculatoru.
Cand s-a stins, nu se mai aprinde complet, doar vreo 3 secunde, arata marca calculatorului, si apoi se stinge, apoi iar se aprinde pentru 3 secunde, si tot asa!
Va rog mult, nu e laptopul meu, are multe date importante pe el, ce sa fac?
Cat mai repede!

1 răspuns:
| riderx123 a răspuns:

Vezi daca iti bagi tot felul de programe fara folos? Vezi ce se intampla?
Nu mai poti face numic!
Incearca sa faci windowsul.
Sa sti ca toate datele importante s-au dus!
Tu incearca sa salvezi macar leptopul.
SAU
Daca il mai ai in garantie du l la reparat!
SUCCES!