| vlad89c a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.
Am instalat un program pe un laptop, pentru validarea windowsului.
Am urmat niste pasi de pe youtube, si cand am terminat, programu a zis ca restarteaza calculatoru.
Cand s-a stins, nu se mai aprinde complet, doar vreo 3 secunde, arata marca calculatorului, si apoi se stinge, apoi iar se aprinde pentru 3 secunde, si tot asa!
Va rog mult, nu e laptopul meu, are multe date importante pe el, ce sa fac?
Cat mai repede!
Va rog!
Am multe date importante pe el.

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Dacă ai un cd/dvd cu windows bootezi de pe el, selectezi reparare. Încearcă o devirusare cu Live cd Kaspersky Rescue 10 sau Avast Rescue Bart cd, acestea se pot descărca gratuit se pun pe disc în format iso

| KSDT a răspuns:

Http://it.webdesign-galaxy.ro/recuperare-date-c/
Data viitoare, ai grija!

| KameliaFrumusika a răspuns:

Raspunsul la problema ta e sa reinstalezi windowsul si de acum toate cele necesare punele in partitia d nu in c ca la reinstalare se va sterge tot din partitia unde vei pune wind (de preferat c). Sper ca ai inteles.