| FakeLevy a întrebat:

Am nevoie de un microfon nou deoarece al meu scoate sunete gen : biiiiiiiip foarte incet da totusi e enervant... As dori sa stiu ce microfon ( sau casti cu microfon incorporat ) imi recomandati. Sa fie destul de bun adica sa se auda cum trebuie dar totusi nu prea scump big grin. Funda

1 răspuns:
| CoSmInEl500 a răspuns:

De unde vrei sa iti cumperi? Nu ai precizat acest lucru... totusi eu iti recomand castile cu FRECVENTA DE RASPUNS (HZ) 18-20000. Nu sunt foarte scumpe si au si un sunet clar (la bass) datorita frecventei minime de 18.