| pisicutaanonima a întrebat:

Am nevoie de un pic de ajutor am o pagina de facebook si am nevoie de un program de editat poze. Am nevoie sa scriu pe poze cu scris mai diferit nu cum e in pizap sau photoscape sau chiar picasa nu sunt bune vreau ceva mai dragut si mai diferit... Pagina este aceasta https://www.facebook.com/PustoaicaEmo?fref=ts ati putea sa ma ajutati cu un like (multumesc) :*... Dau funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Eu folosesc paint si editez foarte bine cu el... iti poti lua photoshop, e cel mai bun.