| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie de un proiect la scoala la informatica. Profesorul mi-a ce rut sa fac o baza de date acces - gestiunea datelor unui hotel/bloc/spital/catalog ( ORICE ). Nu gasesc de unde pot sa iau unul gratis fara sa platesc nimic. Ma poate ajuta cineva sa gasesc?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai baza de date=Microsoft acces

| gmbod1 a răspuns:

De ce ti-ai luat un angajament daca stii ca nu il poti duce? normal ca nu gasesti aia o faci tu singur cu niste programe scrie pe google cum sa fac o baza de date si gasesti 1000 de tutoriale bft

| Catalinnnnn a răspuns:

Nu inteleg de ce postati daca nu ma puteti ajuta.