| lusian a întrebat:

Salut.
am nevoie si eu de niste documentatie tehnica legata de strung ( pe metal sau lemn) sau masini de frezat in lemn.
Multumesc.

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Salut, cred ca cele mai mari sanse lei daca mergi la o biblioteca si scoti manuale pentru scoli tehnice. Mai poti vizita niste anticariate, pe net nu prea vad unde ai putea gasi...
Inainte de '89 se mai publicau din astea, am si eu niste manuale tehnice de la Dacia si Aro happy, dar acum pauza.