| Roxana_Roxy_1999_cYaU a întrebat:

Am o intrebare eu am Samsung galaxy s4 si de vreo 4 zile cand ma suna cineva sau sun pe cineva mi se dă direct pe difuzor fara sa il pun eu pe difuzor cand ma suna cineva sau sun pe cineva difuzorul este direct activat, de ce? Ce sa fac sa nu mai fie asa.

1 răspuns:
| IoannaMnt97 a răspuns:

Vezi prin setari daca e ceva neobisnuit. Sau daca ai activat din greseala modul maini libere, volan, sau altele care iti pot pune apelul direct pe difuzor.