| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei. Are cineva aici Telefonul Samsung galaxy s5 neo? Sa ma ajute si pe mine. De 3 zile mi-am cumparat s5 neo. Dar am o dilema.sa zic asa.
Ori mi se pare mie,ori e chiar asa.
Difuzorul, ma refer la cel de la ureche. Mi se pare ca parca e prea bagat inauntru adica nu e putin mai pronuntat ca la celelalte Samsung, cum e s3, s4. La s5 neo mi se pare ca e prea inauntru. Si cand dau cu degetul pe el nu se simte difuzorul ci avea scobitura in care e bagat difuzorul. Si plus ca mi se pare ca rama parca rama de deasupra la difuzor e desprinsa sau nu e lipita bine, sa fie intacta. Cred ca mi se pare. Ma poate ajuta cineva? multumesc.

1 răspuns:
| maryus24 a răspuns:

E greu de inteles ce doresti tu. Du-te la un service telefoane. Noi nu iti putem zice ceva sigur doar dupa spusele tale.