| ZyzZe a întrebat:

am o intrebare. in locul meu ce ati alege? Samsung galaxy S Duos, Allview p4 duo sau Alcatel One Touch Xpop ( imi place ca are 4.5 inch si 1ghz ) SI pe care dintre ele merg jocuri cu cerinte mai mari. ( SI Macar sa stiu daca merg Subway Surfers, temple run 1, 2. Retrica ) [ Acum am un galaxy fit. si nu merge nimic] Funda.happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sparky34 a răspuns:

Allview p4 duo iti recomand. Are pret rezonabil si foarte multe optiuni fata de celelate telefoane.

| crazyfun a răspuns:

Pe Samsung duos merge din cate stiu de restul nu stiu nimicwinking

| maryusbz a răspuns:

Te sfătuiesc la Allview P4 Duo.