| anamaria98ana98 a întrebat:

am o mare nelamurire...mi-am facut un nou ID si cand am intrat pe mes erau mesaje de la diversi (nu-i cunosteam) in fine nu am respins la niciunu dar erau mesaje pe o persoana cu numele meu si apoi mi-am facut cont TPU ( altul) lucru mai dubios am completat datele si zicea ca id exista deja id-ul, am intrat pe yahoo-ul meu, am schimbat parola si am intrat pe contul asta ce sa fac ajutor! e posibil asa ceva?

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Este posibil, verifica-l daca l-a accesat altcineva si schimba parola.
Verifica daca esti spionat pe mess
http://youtu.be/5G9xKJWl3B8