| hoLigan a întrebat:

am o masina de spalat ZANUSSI FA1026. si are o problema de cateva zile. il pornesc si ia apa se invarte o data cuva si gata. nu mai face nimic doar sta pe loc. daca pun pe programu sa dea afara apa o da afara. ma gandeam ca ar fi programatoru dar atunci nu ar fi pornit deloc cred eu.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este programatorul. Este stricata numai o secventa.

| hoLigan explică (pentru Salontanul):

Este posibil sa se strice doar o secventa? si pe fiecare program face la fel.

| Salontanul a răspuns (pentru hoLigan):

Acea secventa se repeta pe fiecare program.

| hoLigan explică (pentru Salontanul):

Si de unde as putea oare sa cumpar un nou programator?

| Salontanul a răspuns (pentru hoLigan):

Pe o garantie de la Zanussi poti gasi adresa si telefonul celui mai apropiat atelier de reparatii din judetul tau. Suna la ei si or sa te ajute.

| express11 a răspuns:

Curata pompa de apa.jos are o gaura cu capac infiletat.desfa-l si scoate mizeria de acolo.

| hoLigan explică:

Si oare de unde as putea cumpara un programator nou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se opreste, dai un click din program.Intelegi,rasucesti butonul un pic si va contiunua programul.Asa am si eu una, da e din program.