| florinipad a întrebat:

Salut am o placa de baza ECS GeForce7050M-M ce contine o placa video integrata. Am slot PCI Express si as vrea sa cumpar o placa video noua. Am doar 1 gb ram dar voi cumpara inca o placuta de 1gb
Ce zici mi-ar merge aceasta placa video dau funda http://www.emag.ro/......E0PV2BBBM/

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Salve,iti va merge 100%,dar mai bine,este sa detaliezi ce componente mai contine unitatea ta, proc, etc etc, chiar eu am cumparat una asemanatoare pentru a servine pana-mi vine placa din garantie, daca esti interesat anunta-ma.Cheers!

| florinipad explică (pentru ynna93):

AMD Semprom LE-1150
Sursa ATX 450W.Mentionez ca am avut o sursa de 400W, deci cred ca se potriveste cu sursa
1Gb RAM DDR2
Ce zici imi va merge placa video

| ynna93 a răspuns (pentru florinipad):

Aceea placa video iti va merge 100%,ba chiar si una mai "puternica",parerea mea este ca,nu se merita sa o iei,cauta ceva mai bun, deoarece o sa te traga in jos, si nu cam prea o sa te bucuri de ea, daca doresti nitel gaming, cheers!

| florinipad explică (pentru ynna93):

Nu vreau gaming, vreau doar sa am cat de cat o rezoluite buna pentru filme jocuri
Am un prieten care o are si ruleaza jocuri 2010 2011 la detalii medii
Si mi s-a parut buna si mie
Daca ai vreo recomandare pentru mine as incerca

| ynna93 a răspuns (pentru florinipad):

In raza celor 200 ron, cam asta ar fi ok, pentru filme si net, deci da, este ok, cheers!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

User-ul "ynna93" este TEPAR! NU cumparati de la el! Da tepe pe computergames, 4tuning, gmclub, cieloclub si okazii!