| Anonimul3000 a întrebat:

Am o placa video ATI RADEON X300\X550\X1050 SERIES.Imi poate spune cineva cate ceva despre ea? In primul rand daca este incorporata sau dedicata, cam ce jocuri poate duce si orice altceva stie despre ea.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul3000 explică (pentru tintarul):

?
Ma refeream daca e incorporata in placa de baza sau nu.

| K0sti a răspuns (pentru Anonimul3000):

Pai tu nu te uiti daca e incorporata sau nu? Parca sunteti cazuti din Luna!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul3000 explică (pentru K0sti):

Pai nu vreau sa deschid unitatea! Am aflat cu dxdiag ce nume are! Nu mai dati raspunsuri din-astea!

| K0sti a răspuns (pentru Anonimul3000):

Da, e si complicat sa dai un capac jos sa te uiti...

| Anonimul3000 explică (pentru K0sti):

Am pus intrebarea pentru a primi raspuns.Asta era printre multe altele.Dac deschid unitatea aflu doar chestia asta dar eu vreau sa stiu mai multe. Daca tot esti expert in acest domeniu nu ar fi mai bine sa imi raspunzi la intrebare?

| K0sti a răspuns (pentru Anonimul3000):

Va raspund la intrebari la care nu va puteti da raspuns singuri. Intrebarea pe care ai pus-o, nu face parte din aceasta categorie!

| Anonimul3000 explică (pentru K0sti):

"cam ce jocuri poate duce si orice altceva stie despre ea"
La asta imi pot raspunde singur?

| K0sti a răspuns (pentru Anonimul3000):

Ghinion, nu ma joc! happy
Asa ca imi pare rau sa te dezamagesc dar nu-ti pot da un raspund pertinent. E o placa slaba oricum. Jocuri 2004, 2005, 2006! Gasesti pe Google mai multe informatii!