| ShNNyTzy a întrebat:

Am o placuta de 4GB RAM frecventa 1600, as vrea sa stiu daca e vreo problema sa adaug o placuta cu frecventa 1333.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Si eu am o placuta la frecventa de 1066 si una la 1333. Amandoua lucreaza la 1066.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Nu e nici o problema numai ca fiind frecvente diferite putere diferita deci cea de 1600 o sa lucreze la cea de 1333

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Pentru domnul Salontanu care m-a injurat si ma ignora, un ultim mesaj:
pana la urma mi-ai confirmat ceea ce banuiam ca nu esti decat o zdreanta ordinara si te rog las-o pe mama mea in pace ca nu ti-a facut nimic. daca crezi ca imi blochezi accesul si injuranduma rezolvi problema cu atitudinea ta si problemele tale iti spun din start sa nu te mai obosesti ca oricum ma injosesc prea mult numai scriinduti aceste randuri.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Cum a spus si Beres_Andrei_1982, producatorul poate sa fie altul dar frecventele nu trebuie sa difere.