| Ciprianbaa a întrebat:

am o problema am cuparat un pc de la un prieten si vreau sa ii schimb memoeria ram. rami sunt ddr si eu as vrea sa ii schimb in ddr2 sau ddr3 la ce ar trebui sa ma uit cand ii cumpar ca se se potriveasca? mai exact unde pot vedea daca se potrivesc. multumesc!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

laughing Pai daca are memorie DDR, cum sa pui ma DDR2 sau DDR3? Puneti mana si cititi, ca sunteti niste tamaiosi! De ce nu pui si pe Dacie roti de tractor?