| RoDanny a întrebat:

Salut, am o problema cu browserul, cand caut ceva pe google(fiind pagina principala), ma redirectioneaza pe yahoo (asta cand dau cautare pe google). Ce pot face? Dau funda

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu asta: https://www.malwarebytes.com/
Vezi ca este trial (15 zile). Daca vrei sa-l ai mai mult instaleaza-l faci o scanare si o curatare si apoi il dezinstalezi.

| francut a răspuns:

Nu ai descarcat ceva care ti-a pus Yahoo browser de cautare?

| Razvan1lol a răspuns:

E un "virusr" de la Yahoo. Ca tu sa stai pe site-ul lor de cautare. Am patit si eu odata. Doamne, si am scapat de el tocmai dupa ce mi am reinstalat windows-ul. Ma enerva maxim, da nici nu puteam sa scap de el, acum poate al tau e mai nerezistent ca al meu la anti-virusi si prin dezisnalarea lui. Mie nici la dezinstalare nu mi s-a sters.

| ChiukiuHamsler a răspuns:

Se poate de la virusi. Incearca sa-ti instalezi Anti-virusuri

| AjutorrVaRogFrumos a răspuns:

Sterge si ia-l iar