| Lucy98 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, mai exact cu mouse'ul si tastatura, mi se blocheaza mouse'ul sau cand dau click se da dublu-click. Cand se blocheaza de tot mi se blocheaza si tastatura si pana nu ii dau restart nu merge...
Stie careva de ce? Ma gandeam la sursa dar abia am reparat-o acum vreo luna...
Funda pentru raspuns! :d

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai ce specificatii are pc-ul? Precizeaza mereu detaliile acestea inainte. Asta e valabil pentru tine si pentru restul. http://totallasttutorial.weebly.com/......varianta-1