| gaby_2978 a întrebat:

TPU. Am si eu o problema va rog sa ma ajutati. Mi se blocheaza cs-ul in joc de tot de trebuie sa dau restart la pc, nu are virusi calculatorul deabi l-am reformatat pana acum o luna 2 nu mi s-a intamplat imi mergea foarte bine cs-ul ...Si tastatura mi se mai blocheaza dar cand nu sunt in joc (trebuie sa scot usb-ul si sa il bag iar sa mearga). Din ce motiv nu merge cs-ul si cum as putea sa il fac ca sunt disperat...

Răspuns Câştigător
| sEEk8 a răspuns:

Nu-ti merge cs-ul deci uite, daca l-ai reinstalat si nu-ti merge nici acum este din cauza ca acel counter este INCHIS adica nu mai poti juca acel cs si necesita sa iti iei altu de pe net daca totusi ai luat DESTROYER si nu ai reinstalat cs reinstaleazal si o sa-ti mearga. daca nici cand l-ai reinstalat nu-ti merge ia altu deoarece poate ca sa se fi transmis salvarile ( toate lucrurile ) de fiecare data cand il instalez, probabil ai mai intalnit jocuri cand jucai ajungeai undeva si dupa salvai. stergeai jocul si il luai dupa un timp si vedeai ca totusi a ramas salvarea. cam asa este si la cs deci trebuie altu, vezi ca poti gasi counter pe diferite totternte etc. BFT

0 răspunsuri:
Întrebări recente