| ShadowGame a întrebat:

Salut.
Am o problema cu castile.
Totul mergea ok pana astazi cand am conectat castile la pc si mergeau amandoua partile, cand am conectat la telefon dintr-o data nu mai mergea partea dreapta, am incercat sa le repar la pc dar nu merg.
Mentionez ca iar le-am conectat la pc dupa incident si nici la pc nu mai merge partea dreapta, ce sa fac?
Cum sa le repar?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salut!

Am avut si eu de multe ori aceeași problemă. Nu prea ai cum sa o repari din pacate. Ai avut grija bănuiesc, nu ai tras de ele sau ceva. Câteodată se repara singure laughing

1 răspuns: