| anonim12059393939393939 a întrebat:

Am o problema cu driverul de la placa mea video (GEForce 920m)De fiecare dată cand incerc sa il instalez imi arata o eroare: "Nvidia installer cannot continue"
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Instaleaza programul driver talent, si acolo va trebui sa dai o scanare, si te duci la programele ce ti-au gasit neinstalate. cele pe partea de video, si dai click pe instalare, s-au download

2 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Daca incerci sa instalezi driverul de pe cd trebuie sa ti cont de posibilitatea ca acesta sa fie zgariat... intra pe net direct pe pagina producatorului si descarca de acolo driverul...

| rrrp a răspuns:

Nu zice si de ce?
poate nu e ala sau ai altul mai nou instalat.
placa banuiesc ca e activa.