| CatalinCTKD a întrebat:

Am o problema cu ecranul calculatorului..in orice as intra este o nuanta roz pe orice detaliu. ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Recomand să-ți cumperi unul nou, pentru că așa am pățit eu cu un monitor vechi happy monitoarele se pot distruge în timp, exact așa cum ai pățit și tu, și cum am pățit și eu happy

| kar1GaNNN a răspuns:

E problema cu monitorul.
Se vadecolora usor pe margini si nu vei mai vedea nimic.

Trebuie sa il duci la reparat sau sa iti iei altul nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acea vechi vindel pe OLX

| j1NNNx a răspuns:

Ai probleme cu firele posibil (asa are si un vecin - dar numa ca la el se vede verde/rosu) - ori e de la fire ori e de la ecran.

| Lupu_George_1998 a răspuns:

Este prea vechi ia-ti altul, nu poate fi reparat, ia-ti altul de pe olx sau okazii este mai ieftin