Întrebare recomandată | Heng a întrebat:

Salut

Am o problema cu Facebook-ul. Pur si simplu incerc sa dau unlike unor pagini la care nu am dat niciodata like. Apare ca "acest obiect nu mai este apreciat" insa nu are nici un efect. Si asa am ajuns sa am sute de pagini la care nu le-am dat niciodata like.

Care sa fie problema?
Merci!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Poti sa platesti pentru publicitate pe facebook (daca ai o pagina) si in functie de buget, fb iti spune cate likeuri vei primi. Ei bine, aceste likeuri trebuie sa vina de undeva, si te trezesti tu un utilizator obisnuit ca "ai dat" like la niste pagini pe care nu ai intrat in viata.

| User2 a răspuns:

Poate cererea este inregistrata dar este o problema la functionalitatea site-ului.Dai un restart la pagina sau mai incerci maine. Daca nu dai raport problem la ei.

| Heng explică (pentru User2):

Am incercat. Aceeasi problema se intampla si astazi. Cum as putea sa raportez chestia asta?

| User2 a răspuns (pentru Heng):

Ai raport.o gasesti cu siguranta daca o sa cauti.

| SilviaStefan a răspuns:

Poate ai un virus ceva in calc